Bitcoin ve Altcoinlerde Düşüş Bitti mi? (Serbest Piyasa #35)

 • WhatsappBitcoin ve altcoinlerde düşüş bitti mi? Dün geceden itibaren özellikle Bitcoin ve diğer altcoinlerde yükseliş dalgası başladı. Bundan sonraki süreçte kripto para piyasasında fiyatlar yükselecek mi? Yoksa tekrar düşüş mü gelecek mi merak ediyorsanız hemen videoyu oynatın. Yeni videoları kaçırmamak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kanalımıza abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCSgP0GENNa3v6Xw0ynvBjUA?sub_confirmation=1

Read More

Ninja Traders Katılmak İçin: https://ftx.com/#a=2507131​ linkiyle üye olup, Twitter üzerinden bana dm atmanız yeterlidir.

Twitter: https://twitter.com/cryptfreeman
Udemy Teknik Analiz ve Risk Yönetimi Eğitimi: http://bit.ly/NinjaUdemy
Prime Borsası Kayıt: http://u.primexbt.com/MrFreeman

Bu kanaldaki bütün analiz ve yorumlar şahsi görüşüm ve değerlendirmem olup hiçbiri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Sorumluluk ise izleyicilerin kendi iradesine aittir.

#bitcoin #altcoin #kriptopara

source

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 comments

 1. cok guzel dıyorsun ben sıze ogrettım ogretmeye calısıyorum dıye bunun ıcın tabıkı tesekkurler ama burdakı ınsanların %99u sızın gıbı 3 5 yıllık degıl bu pıyasada evet belkı tum formasyonları harfı harfıne ogrenmeye calısıyoruz ama btc %20 25 düşmüşken burdakı ınsanların sızın gıbı sogukkanlılıkla 47bın dolardan alım yapmasını beklemenız anormal burdakı zaten o kadar anlasak sizi niye izleyelim bişeyler ogrenmek ve pıyasadan sınyaller alabılmek ıcın takıp edıyoruz severek takıp edıyorum ama ıster darılın ıstersenızde bıraz empatı ıle okuyun bu yazdıklarımı emınım demek ısteyen cok arkadasta vardır sizlerden ricam tabıkı ben sattım sızde satın alıyorum sızde alın demenız degıl ama pıyasa dususte nakıtte kalın derkende arkadan alım yapmayın burda hepımızın amacı para kazanmak ve sızlerden bıseyler ogrenmek saglıcakla

 2. Bütün eğitimlerde, yayınlarda, youtube videolarında en çok söylenen şey; ''kendi analizinizi yapın, başkasını dinlemeyin''. Bu adamlar kimseye sinyal ya da tüyo vereceğim diyerek bir reklam kampanyası da yapmıyorlar.

 3. 2-3 gündür crypto pazarı yangın yerine döndü, yangını gören ninjaların hepisi ortalıktan kayboldu. demekki bu ninjalar ateşi sevmiyor… sizi gidi ninja törtıllar

 4. İki dip arasında rsi ve pek çok indikatörde pozitif uyumsuzluk vardı. 2. dibi yaptığı yerler görebilenler için güzel alım yeriydi

 5. ne zaman heyecanlansam seni izliyorum , sonra islem acmaktan vazgecip alacagım coini izlemeye alıyorum , ve kar da ya da param cebimde kalarak seans ı bitiriyorum)Tesekkürler Hocam

 6. Üstat "olgu" kelimesini çok kullanıyorsun. Olay veya durum sözcüklerini öneririm.

 7. Abi dün gece keşke bizide bilgilendirseydin.Sosyal medyadan falan.Sanırım adam gibi kendi ayaklarım üzerinde durmadan kimseden hayır yok

 8. I pick COTI, XCASH and UNI for my favorite price explode in May

  everyone said COTI will hit $10 this week and soon will reach $50 in May

  is that possible ?

  I hope even higher

  Great video!. keep watching, guys.

  have good day.

 9. Arkadaşlar, bir fırsattan bahsetmek istiyorum belki ilgi alanınıza girebilir.
  Arkadaşlar görünen o ki Kripto paralar ileri de hayatımızın daha fazla içerisinde olacak, hiçbir şeyden geri kalmayan kendi teknolojilerini inşa eden Güney koreliler de bu sektörde gardını almak için Seul üniversitesi tarafindan 5 ay önce "Time" adında yeni Kripto para projesine start verdiler, düşünecek olursak bu Koreliler girdikleri her sektörde genelde başarılı olan insanlar bu işinde altından kalkarlarsa bu projeye inanan herkes ileride güzel kazançlar sağlayabilir.
  Proje bulut madenciliği teknolojisini kullanıyor bu sayede mobil cihazlardan kazım yapma imkanı sunuyor, cihazımızın işlemcisini ve pil gücünü kullanmıyor tek yapmamız gereken uygulamayı indirip kurduktan sonra ana ekranda ki takvim işaretine günde 1 kere girip "click stamp" yapmak, bu çok önemli çünkü bir heves ile indirenlerle projede sonuna kadar gidecekleri ayırt etmek için yapılmış bir şey bu eğer günde 1 kere 10 sn bu işlemi yapamayacaksanız hiç boşuna başlamayın devamlılık olmaz ise bir kaç hafta sonra hesabınız silinir ve o âna kadar biriktirmiş olduğunuz Tüm Time coinler çöp olur, bu çok onemli buna dikkat etmek gerek.
  Play store'a "Time stope" yazarak uygulamayı indirebilirsiniz,
  Kayıt olduktan sonra Witness code adı altında sizden referans ister bu zorunludur buraya " patron " yazarsanız size referans olur projeye dahil olursunuz Teşekkür ederim.

 10. Dün akşam dipteyken korkup almayanlar şimdi nereden alsak diye düşünüp taşınıp kaşınıyor….Bu işler böyle sürüp gidiyor hep senaryo hep aynı.